Вашій увазі пропонується ЗВОРОТНІЙ Аукціон на 3D-принтер Elegoo Neptune 4 Pro (Б/У)
Нам цікаво перевірити цей формат. По-перше, це можливість переможцю купити за ціною, яка йому підходить. А по-друге, це дає нам розуміння які ціни прийнятні для наших клієнтів. Усе чесно!
Як це тут працює?
Це як звичайний аукціон, тільки навпаки: треба не підвищувати ціну, а в процесі зниження викупити в прийнятний момент. Є стартова ціна і дедлайн.
- Як тільки ціна вас влаштовує, ви робите замовлення і оплату.
- Лот Ваш, відправка в робочому порядку, аукціон закінчується для всіх.
1) Стартова ціна = 14'000грн
2) Крок зниження 1000грн = щодоби о 10:00 ±10хв (Київ)



Elegoo Neptune 4 Pro — сучасний і компактний 3D-принтер з передовими характеристиками, розроблений для користувачів, яким важливі висока швидкість, точність і зручність експлуатації. Підходить для друку складних моделей з різних матеріалів завдяки високій температурі сопла та нагріваючій платформі.
Ознайомитися з описом та/або купити новий можна тут.








Купуйте 3D-принтер у нас і отримайте:
- Якість: Ми гарантуємо якість наших принтерів.
- Надійність: Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань.
- Зручність: Ми пропонуємо все необхідне для 3D-друку в одному місці.
- Не пропустіть шанс стати власником 3D-принтера за цікавою ціною!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegoo |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Висота | 515 мм |
| Вага | 8.9 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 225 мм |
| Робоча ширина | 225 мм |
| Максимальна робоча висота | 265 мм |
- Ціна: 14 000 ₴











