Новинка

Пластик MF ELASTAN D70 Black, 1.75мм, 0.75кг, чорний філамент для 3D-друку
1 540 ₴
- Немає в наявності
- Код: MF-66135
+380 (99) 946-91-82
Менеджер- +380 (67) 457-56-37Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Дивіться весь асортимент у нас на сайті www.ua3d.pro
Філамент MONOFILAMENT Elastan D70 Black, 1.75 мм, 0.75 кг
Филамент MF Elastan D70 - це еластичний інженерний матеріал із підвищеною твердістю, який поєднує гнучкість із хорошою міцністю та стійкістю до навантажень. Підходить для друку деталей, де важливими є зносостійкість, амортизація та збереження форми під час механічного впливу
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Виробник: | MONOFILAMENT |
| Матеріал: | Elastan |
| Температура друку/сопла: | 230–260 °С |
| Температура платформи: | 90–110 °С |
| Швидкість друку: | 30–80 мм/с |
| Густина: | 1,15 г/см3 |
| Температура експлуатації: | -40 … +100 °С |
| Міцність на розтяг: | 57 MPa |
| Відносне видовження при розриві: | 370 % |
| Міцність при згині: | 78 MPa |
| Водопоглинання, % (24ч / 23ºC): | 1 |
| Діаметр пластикового прутка: | 1,75 мм (+/-0,05 мм) |
| Овальність: | ±0,02 мм |
| Вага нетто: | 0,75 кг (255 м) |
| Тип принтера: | закритий |
| Обдув моделі: | потрібний |
ПЕРЕВАГИ:
- Висока міцність та еластичність
- Висока зносостійкість
- Опір ударним навантаженням і гідроабразивному зносу
- Стійкість до масел, жирів та багатьох розчинників
- Можливість багаторазових деформацій без пошкодження виробу
- Температура експлуатації: -40°С … +100°С
ЗАСТОСУВАННЯ:
- Деталі машин і механізмів (вали, ролики)
- Декоративні або захисні покриття
- Ізолятори
- Оригінальна еластична упаковка і тара
- Взуття та підошви
РЕКОМЕНДАЦІЇ:
- Зберігати котушки з мононитки у вакуумних контейнерах, щоб уникнути поглинання вологи
- Використовувати закритий 3D-принтер для повільного охолодження моделі, що запобігає деформаційній усадці матеріалу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MonoFilament |
| Країна виробник | Україна |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Колір | Чорний |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Колір пластику | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴


