
Зенкер BC1651 для рімера (гратознімача, шабера) — 1шт, M2HSS, конічний з однією канавкою діаметром до 16.5mm
280 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: BC1651
+380 (99) 946-91-82
Менеджер- +380 (67) 457-56-37Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Дивіться весь асортимент у нас на сайті — www.ua3d.pro
Зенкер PZKJ серії BC1651 (до 16.5мм) для рімера/ шабера/ гратознімача
Зенкер для зняття фаски з пластикових отворів. Конічна форма з однією канавкою забезпечує чисту обробку країв. Конічна форма з однією канавкою забезпечує чисту обробку країв. Діаметр хвостовика 3.2 мм, робочий діапазон посадки до 16.5 мм — підходить для ручок NB, NG, EO та інших серій.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник: PZKJ
- Серія: BC1651
- Матеріал: сталь M2HSS
- Область застосування: зняття фаски з отворів, діаметром менше 16.5мм
- Діаметр хвостовика: 3.2 мм
- Діаметр зенкера: 16.5 мм
- Загальна довжина: 53 мм
- Сумісність: рукоятки NB1000, NG1000, EL02003+NG3000, EO2000
Штучний продаж — Ціна за 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | PRC |
| Тип | Конічний |
| Призначення | Для наскрізних отворів/Для глухих отворів |
| Діаметр | 3.2 мм |
| Висота | 56 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 12.5 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Товщина | 3.2 мм |
| Довжина | 56 см |
| Основні | |
| Тип запчастин | Зенкер |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴




